Korzenie zła - Polish Edition Włodzimierz Dajcz

ISBN:

Published: February 9th 2014

Kindle Edition

156 pages


Description

Korzenie zła - Polish Edition  by  Włodzimierz Dajcz

Korzenie zła - Polish Edition by Włodzimierz Dajcz
February 9th 2014 | Kindle Edition | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 156 pages | ISBN: | 8.38 Mb

“KORZENIE ZŁA” to ciekawa lektura dla tych, którzy chcieliby poznać kulisy władzy rodzącej się nowej klasy rządzącej w Polsce, pokazanej na tle lokalnego konfliktu. To taka wielka afera na skalę gminną, gdzie jak zwykle wygrali oni. Historia jestMore“KORZENIE ZŁA” to ciekawa lektura dla tych, którzy chcieliby poznać kulisy władzy rodzącej się nowej klasy rządzącej w Polsce, pokazanej na tle lokalnego konfliktu. To taka wielka afera na skalę gminną, gdzie jak zwykle wygrali oni.

Historia jest dosyć aktualna i co ważne prawdziwa. Zwolennikom teorii spiskowych, może pomóc w odgadnięciu kolejnych elementów politycznej układanki. Ludziom racjonalnym i uczciwym może wydać się niewiarygodna. Nie jest to książka o polityce, politykach, radnych, wójtach, prezesach i baronach. Nie sprzyja też żadnej opcji politycznej. Dlatego że żądza pieniędzy i władzy nie zależy od koloru skóry, poglądów politycznych i przynależności religijnej......Książka jest pisana troszkę z żalem.

Być może powstała też z powodu niespełnionych ambicji. Pewne jest to, że doskonale oddaje klimat w jakim powstają najważniejsze decyzje dla regionu i kraju. Gdzie racjonalizm, obietnice wyborcze i przynależność partyjna nie mają żadnego znaczenia, gdy w grę wchodzą partykularne interesy bohaterów książki. Autor porusza też wątki historyczne z życia regionu. W ciekawy sposób opowiada jak to dawniej bywało. Wplata w opowieść wątki zaczerpnięte z historii własnej rodziny i jego samego z okresu wczesnego dzieciństwa.

Książka skłania czytelnika do refleksji.Polecam ją osobom, które do tej pory nie interesowały się życiem politycznym regionu. Zachęcam tych, którzy wybierali nową władzę, do zapoznania się z ich osiągnięciami. troszkę poznać powiat i województwo, w którym mieszkają. Polecam tę książkę wszystkim, ponieważ takie rzeczy działy i dzieją się u was pod nosem..... Dosłownie pod nosem, gdyż zarzewiem konfliktu było wysypisko śmieci. Recenzja zamieszczona na stronie – korzeniezla.za.pl .Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Korzenie zła - Polish Edition":


lublin-serwis.pl

©2011-2015 | DMCA | Contact us